Tijdens het Prinsenbal van 10-11-2018 hebben we een nieuw lid aan de Hoge Raad toegevoegd: Peter van Hees

Onze voorzitter Tanja heeft dat met een speech zo verwoord:

Ik ben namelijk enorm verheugd dat
Wij, het bestuur van AWC De Keien samen met de Hoge Raad het genoegen om aan u allen een nieuw lid van de Hoge Raad voor te dragen een bijzondere moment.
Op het podium ziet u inmiddels zes leden van de Hoge Raad en ik mag met recht zeggen: zes bijzondere leden van onze vereniging. De Hoge Raad bestaat namelijk allen uit leden die hun sporen binnen de vereniging dik en dik verdient hebben en een grote bijdrage hebben geleverd aan de vereniging tot waar wij vandaag de dag staan.
Het adviesorgaan van onze vereniging!
Om tot lid van de Hoge Raad te kunnen worden benoemd moet een kandidaat of prins van de vereniging zijn geweest en/of langdurig een geüniformeerde functie bij de vereniging hebben bekleed en zich gedurende meerdere jaren voor de vereniging hebben ingespannen.
De te benoemen persoon heeft zich de aflopen jaren meer dan verdienstelijk gemaakt voor onze vereniging.
Zo was deze persoon o.a.:
• Jaren lang lid van de jeugdcommissie
• Vrijwilliger bij de zittingscommissie
• Een van de kartrekkers van ons 44 jarige bestaan
• Adjudant in 2010
• Bestuurslid
Wellicht vergeet ik nog een aantal belangrijke zaken, maar het mag inmiddels duidelijk zijn dat wij als bestuur en Hoge Raad van AWC De Keien zeer trots zijn om te benoemen tot lid van de Hoge Raad: Peter van Hees

Nieuw lid Hoge Raad Peter van Hees