Tijdens het Prinsenbal van 10-11-2018 hebben we afscheid genomen van Pliessie Thomas.

Onze voorzitter Tanja heeft dat met een speech zo verwoord:

Pliessie Thomas, lieve Thomas,

Hoe toepasselijk is het om na het dansen van jouw inimini’s en mini’s de meiden die jij jaar in jaar uit aan de hand mee naar voren hebt genomen, de aandacht nu volledig op jou te mogen vestigen.

Pliessie Thomas

Als ik aan jou denk, dan denk ik aan het woord vanzelfsprekend, want dat is het bij Thomas, hij is er altijd, daar hoef je niet over na te denken.
In 2004 is hij bij de Raad van 11 gekomen en in 2009 heeft hij de Pliessie Sabel van Tjeu overgenomen, en wat te denken van zijn jarenlange inzet in het bestuur als secretaris, chapeau! In deze actieve 14 jaar nog niet 1 keer te laat gekomen. Je kunt gewoon altijd op hem rekenen!!

Altijd als eerste naar binnen om te regelen dat we mogen binnentrekken
Altijd voorop met de dansmarietjes bij de hand
Altijd de deur ophouden zodat het gevolg naar binnen kan
Altijd de gasten ontvangen bij de prinsenreceptie en de ceremoniemeester de briefjes overhandigen
Altijd op de fiets de optocht in de hand houden
Altijd eier bakken op welk moment dan ook
Altijd geld lappen bij hem
Altijd drank halen (en voor mij speciaal om en om, anders val ik om )
Altijd de bierbak bij zich waarin hij in de loop der jaren ongeveer 111.000 drankjes in vervoerd heeft. Het is eigenlijk gewoon zijn bierbak en om dit symbolisch bij te zetten willen we jou graag je eigen bierbak omhangen. Een blijk van waardering voor al die 111.000 consumpties die jij voor ons gehaald hebt.

Prins Luuk, Adjudant Jeroen mag ik jullie vragen om hem de Pliessie Thomas bierbak om te hangen!

Pliessie Thomas, Pliessie een hele bijzondere functie bij de Keien, je bent de 4e Pliessie van onze vereniging:
Pliessie Pau, Pliessie Paul en Pliessie Tjeu gingen jou voor. En vandaag zaterdag 10 november 2018 gaan we ook van jou afscheid nemen, helaas, maar 9 jaar is mooi geweest zoals je zelf zegt. Respect voor jou besluit en vooral dankbaarheid voert de boventoon. Lieve Thomas super bedankt voor jouw tomeloze inzet voor onze club, je bent een kanjer!

Mag ik een enorm groot applaus voor Pliessie Thomas! Wa zeg ik een staande ovatie is op z’n plaats!!!
3 dikke zoenen en een bos bloemen van mij!

Afscheid Pliessie Thomas